Servarul Ruleaza 24/24 7/7 IP : 195.225.59.40:7777
Servarul Ruleaza 24/24 7/7 IP : 195.225.59.40:7777
Servarul Ruleaza 24/24 7/7 IP : 195.225.59.40:7777
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Servarul Ruleaza 24/24 7/7 IP : 195.225.59.40:7777

YM : fcs_life19@yahoo.com
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Propuneri te rog citeste alex

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Claudio
Descurcaret
Descurcaret
Claudio


Mesaje : 116
Puncte Puncte : 337
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/07/2010
Rusine : 33
Respect : maxim

Propuneri te rog citeste alex Empty
MesajSubiect: Propuneri te rog citeste alex   Propuneri te rog citeste alex Icon_minitimeJoi Iul 22, 2010 2:39 pm

1.sa faci jobul ,,hot'' si sa poti fura din 24-7 doar cu masca daca nu pui masca iti da wanted 2 (am vazut pe un serrver)
- sa poti fura auto (masini)cand e deskisa masina sa o poti fura daca ai un kit de sarma care il cumperi de la black market(am vazut pe un server)
-sa poti fura telefonul
- comanda de furat este :/fura auto/24-7(stai langa casa de marcat si furi vreo 5k(daca nu ai masca primesti wanted 2)da ai masca nu primesti wanted /telefon -----> deci(/fura 24-7,auto,telefon
2.pt sediu unde ssa fie black market, de unde sa cumperi kit de rapire(sfoara esarfa).kit de sarma pt a putea folosi /fura auto,masca,cutit,
3.sa faci jobul de gunoieri si sa le pui masini de alea mari
4.acolo la peco in oras si cel de mai sus sa faci o spalatorie adika in spatiul unde este spalatorie sa apara apa si chestii de spalat masina
5.sa le faci pe cele de mai sus bafta si o sa fie fain serverul:D:D:D
6.sa faci alarme la masini ca am vazut ca ai inceput da nu functioneaza
cam atat o sa mai revin Propuneri te rog citeste alex Icon_biggrin Bafta alex stiu ca poti sa le faci;)

7.sa faci cand dai /v lock1 sa apara ,, x scoate o telecomanda si apasa butonul de inchidere
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=CBD9h0jUq3w
Morales
Incepator
Incepator
Morales


Mesaje : 28
Puncte Puncte : 263
Reputatie : 4
Data de inscriere : 23/07/2010
Rusine : 29
Respect : pe cel ce ma respecta.

Propuneri te rog citeste alex Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri te rog citeste alex   Propuneri te rog citeste alex Icon_minitimeVin Iul 23, 2010 3:18 pm

Daca vrei sa iti citim propunerea scoate naibii culoarea aia si pune una ca sa nu supere la ochi Propuneri te rog citeste alex Suspect . Stiu ca esti B0$$ si vrei sa ne arati ca sti sa scri colorat dar sincer eu chiar nu pot citi ce scri tu acolo pentru ca ma dor ochii si nici nu o sa ma chinui...
Sus In jos
Claudio
Descurcaret
Descurcaret
Claudio


Mesaje : 116
Puncte Puncte : 337
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/07/2010
Rusine : 33
Respect : maxim

Propuneri te rog citeste alex Empty
MesajSubiect: re   Propuneri te rog citeste alex Icon_minitimeVin Iul 23, 2010 7:37 pm

ba in ..... mea de prostalau nu te mai baga peste tot si da comenturi ai inteles?
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=CBD9h0jUq3w
Claudio
Descurcaret
Descurcaret
Claudio


Mesaje : 116
Puncte Puncte : 337
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/07/2010
Rusine : 33
Respect : maxim

Propuneri te rog citeste alex Empty
MesajSubiect: re   Propuneri te rog citeste alex Icon_minitimeVin Iul 23, 2010 7:40 pm

tu cine esti ma ca te bagi peste tot?esti cumva admin ca te bagi peste mn????????ai grija nu te mai baga unde nu iti fierbe oala ca te frigi sa stii
nu te bagi peste scrisu unui admin si inca comentezi ai inteles??????
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=CBD9h0jUq3w
Morales
Incepator
Incepator
Morales


Mesaje : 28
Puncte Puncte : 263
Reputatie : 4
Data de inscriere : 23/07/2010
Rusine : 29
Respect : pe cel ce ma respecta.

Propuneri te rog citeste alex Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri te rog citeste alex   Propuneri te rog citeste alex Icon_minitimeVin Iul 23, 2010 9:31 pm

Te bate tastatura mai baiatule.
Sus In jos
Chelea_Claudyu
Incepator
Incepator
Chelea_Claudyu


Mesaje : 27
Puncte Puncte : 93
Reputatie : 0
Data de inscriere : 09/07/2010

Propuneri te rog citeste alex Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri te rog citeste alex   Propuneri te rog citeste alex Icon_minitimeLun Iul 26, 2010 8:08 pm

Claudio am citit cererea ta dar ma dor ochi, acu serios schimba culoarea, si asta cu hotu ii de pe viata romaneasca:D si eu eram hot:)) ii buna ideea
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propuneri te rog citeste alex Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri te rog citeste alex   Propuneri te rog citeste alex Icon_minitime

Sus In jos
 
Propuneri te rog citeste alex
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Propuneri
» Catalyn Citeste

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Servarul Ruleaza 24/24 7/7 IP : 195.225.59.40:7777 :: Role-Play :: Angajari, Propuneri, Altele-
Mergi direct la: