Servarul Ruleaza 24/24 7/7 IP : 195.225.59.40:7777
Servarul Ruleaza 24/24 7/7 IP : 195.225.59.40:7777
Servarul Ruleaza 24/24 7/7 IP : 195.225.59.40:7777
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Servarul Ruleaza 24/24 7/7 IP : 195.225.59.40:7777

YM : fcs_life19@yahoo.com
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere Admin +

In jos 
+8
Shocky
GhERard
Giovani_Alex
Danutz
Kenny_Catalyn
Alexycu_Boogdan
andrei badea
John_Shepard
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
andrei badea
Incepator
Incepator
andrei badea


Mesaje : 20
Puncte Puncte : 37
Reputatie : 3
Data de inscriere : 17/07/2010
Rusine : 26
Respect : 100%

Cerere Admin + - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin +   Cerere Admin + - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 9:53 am

+1 de la mine
Sus In jos
Shocky
Maniac
Maniac
Shocky


Mesaje : 58
Puncte Puncte : 188
Reputatie : 9
Data de inscriere : 08/12/2009
Rusine : 28
Respect : Buftea

Cerere Admin + - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin +   Cerere Admin + - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 11:12 am

Ba oricum fara suparare John ajuta mult sv si sa lasat de un sv misto cu mafie era leader cu 200 player sa vina aici si voi va luati de el nu ati vazut la radio si peste tot ajuta pe oricine mai bine il votati toti ca asa ar fi cinstit asa ca votatil pe john !!!!!!!
Sus In jos
ovidiu_oni
Expert Sa-mp
Expert Sa-mp
ovidiu_oni


Mesaje : 408
Puncte Puncte : 1428
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/03/2010
Rusine : 33
Respect : foarte mare

Cerere Admin + - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin +   Cerere Admin + - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 12:19 pm

da, hai john!!!
Sus In jos
andrei badea
Incepator
Incepator
andrei badea


Mesaje : 20
Puncte Puncte : 37
Reputatie : 3
Data de inscriere : 17/07/2010
Rusine : 26
Respect : 100%

Cerere Admin + - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin +   Cerere Admin + - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 2:56 pm

+1 de la mine
Sus In jos
Mihaita_Cristian
Incepator
Incepator
Mihaita_Cristian


Mesaje : 26
Puncte Puncte : 607
Reputatie : -1
Data de inscriere : 05/07/2010

Cerere Admin + - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin +   Cerere Admin + - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 20, 2010 11:29 pm

John_Shepard, eu sunt deacord cu tine, vad ca ai multe cunostine in RP, dar si alexicu are dreptate... ca sa poti fi admin trebuie sa dai si o suma de bani ca sa poata tine serveru in picioare... banuesc ca ar fi mult mai bine pt sv daca fiecare player ar dona macar 1 euro pe luna... dar stiti cu totii cun suntem noi romanii ca sa facem ceva trebuie sa primim alt ceva in schimb si nu facem ceva pt binele tuturor... ma refer ca am mai intalit cazuri gen io donez daca primesc lider, admin, etc... si nu e bn parerea mea.
Io votez pt tine john, dar sa dai si o mica supa pt mentinerea serverului on...
Sus In jos
GhERard
Incepator
Incepator
GhERard


Mesaje : 17
Puncte Puncte : 40
Reputatie : 0
Data de inscriere : 09/07/2010

Cerere Admin + - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin +   Cerere Admin + - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 21, 2010 2:34 pm

John_Shepard a scris:
GhERard a scris:
-1 de la mine cica stie rp Stie dar nu il aplica.Lauda de sine nu miroase bine(stiu cel mai bine rp de pe sv asta)Nu cred. Sunt si alti nu dau nume.
Vorbeai ca sti comenzile cand te-am bagat in factiunea mea care am luato pe buna dreptate nu stiai ce face aia aia sau cealalta ma tot intrebai nu au trecut 2 zile si vrea sa ma dea jos din factiune pe care am castigato pe buna dreptate.Intrebare cine i-a dat lui lider daca eu sunt lider pe forum si am depus candidatura ? Nu inteleg dar cred ca in scurt timp se va rezolva.Poate ai avea cunostinte despre rp dar nu pe sv acesta si nu despre playeri acestea eu in comunitatea asta focs si a 2 viata am jucat 2 ani aproape.Am prieteni amici si dusmani daca se poate zice asa nici bine nu apare el aiic vrea sa faca legea power si multe altele.De la mine mai ai de invatat despre noi si sa joci mai mult timp pe sv pentru a fii cineva pe acest sv.-1 Momentan.
Multumesc


Haha Gerard ce cool esti. (glumeam) Vrei un test de rp? oricand te fac fratiaore. Vrei sa vezi cat is de bun? Gandestete ca am Condus o mafie De peste 50 playeri. Stii cum e sa ai peste 30 playeri online timp de cateva ore? Si tu sa fii Seful lor? STII cum e sa fii leader peste 50+ oameni? Stii cum e Sa joci pe un server cu 200+ Playeri? Nu cred. NU stiam comenzile deoarece eu am avut factiu8ne oficiala pe alt server si Nu am avut niciodata San News. Dar se pare ca imi place. Si am 2 intrebari pt tine.

1. Cum ramane cu ABC news MAfiot pe care tu vrei sal faci? ( Sunt foarte informat)
2. Cati bani ai dat tu la eventuri si cate eventuri ai facut?

Frate nu am spus ca nu sti rp am spus ca ai venit aici sa te lauzi sis a te dai smecher .Hai oricand ma pun cu tine la un test de rp sa vezi ca nu esti asa de tare.Gandestete ca sunt in aceasta lume pe sv astea de 2 ani si in tot acest timp am condus mafii iar dupa parerea mea sv trecut pe focsangeles unde am avut aproape lvl 11 mafia mea a fost cea mai tare nu ca ma laud intreaba alti playeri ..pe cine vrei mai putin oameni lu badea pt ca ei sunt contra mea am avut si razboi cu ei.Nu e greu sa conduci o mafie de 50 oameni mai deloc pentru ca acolo toti te asculta si toti sunt sprijin si subalterni tai pentru ca stiu ca poti sa ii dai afara oricand si sa gasesti alti in locul acelui om dar la o mafie mica pe un sv mic e mult mai greu sa iti gasesti oameni si sa iti formezi mafia.Mai alesc pe sv ast.Inteleg ca nu ai fost in abc studio dar asta nu inseamna ca daca ai intrat trebuie sa fi si lider fiind un necunoscator trebuie sa stai la mine sa inveti sau la un alt lider un timp si dupa vii cu smecheri.Nu am zis eu asa cv am zis ca vreau sa fac un San News corupt dar doar am zis nu vad ca sa si infiintat.
Si treaba cu eventurile nu e treaba mea e treaba ownerilor Ce treaba am eu cu asta de unde am eu sa dau bani sa platesc eventuri daca era un miliardar mai ziceam dar de o data ce e inceput de sv nu de unde face asa cv.Intrebare de unde ai tu atatia bani ???Sa platesti eventuri sa iti iei masina motor si multe altele.Intrebare importanta explica tu de unde ai atatia bani?????????????????????????
Sus In jos
Gabelo
Incepator
Incepator
Gabelo


Mesaje : 33
Puncte Puncte : 66
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/07/2010
Rusine : 30

Cerere Admin + - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin +   Cerere Admin + - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 22, 2010 10:28 am

Frate...inchideti topicu asta ca e facut degeaba...oricum A D M I N nu o sa primesti fara donatii... in plus tu esti cel mai mmare hack'er de pe server...asa ca lasa'ne frate cu cunostintele tale de RP....tu vrei a d m i n doar ca sa iti ajuti prietenii si pe aia de la tine din mafie...asa ca LASA-NE LASA-NE....CA NE PLICTISESTI!!!
Sus In jos
Shocky
Maniac
Maniac
Shocky


Mesaje : 58
Puncte Puncte : 188
Reputatie : 9
Data de inscriere : 08/12/2009
Rusine : 28
Respect : Buftea

Cerere Admin + - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin +   Cerere Admin + - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 22, 2010 11:16 am

Ba nu il mai injurati pe John El ajuta mult sv o sa vedeti cand va reincepe si voi il injurati mai lasatil in plm bravo lui e codat da pe restu nu i vedeti ?
Sus In jos
John_Shepard
Descurcaret
Descurcaret
John_Shepard


Mesaje : 65
Puncte Puncte : 115
Reputatie : 3
Data de inscriere : 17/07/2010

Cerere Admin + - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin +   Cerere Admin + - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 22, 2010 11:21 am

Shocky a scris:
Ba nu il mai injurati pe John El ajuta mult sv o sa vedeti cand va reincepe si voi il injurati mai lasatil in plm bravo lui e codat da pe restu nu i vedeti ?

REspect...Lock topic...problem fixed. Smile Tot respectul pentru sustinatori. Un multumesc pt Dusmani(ca daca nu ai dusmani nu existi ). hai bafta.
Sus In jos
Gabelo
Incepator
Incepator
Gabelo


Mesaje : 33
Puncte Puncte : 66
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/07/2010
Rusine : 30

Cerere Admin + - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin +   Cerere Admin + - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 22, 2010 4:19 pm

Off John....nu ca iti sunt dusman ma...dar asa este...joci cu hack si vrei a d m i n?=))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere Admin + - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin +   Cerere Admin + - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere Admin +
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Recrutari LSPD
» Se Cauta Leader
» CERERE LIDER
» Fara Admin RUS!!!
» Admin Rus?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Servarul Ruleaza 24/24 7/7 IP : 195.225.59.40:7777 :: Server :: Important-
Mergi direct la: