Servarul Ruleaza 24/24 7/7 IP : 195.225.59.40:7777
Servarul Ruleaza 24/24 7/7 IP : 195.225.59.40:7777
Servarul Ruleaza 24/24 7/7 IP : 195.225.59.40:7777
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Servarul Ruleaza 24/24 7/7 IP : 195.225.59.40:7777

YM : fcs_life19@yahoo.com
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cum puneti o poza pe forum !!!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Claudio
Descurcaret
Descurcaret
Claudio


Mesaje : 116
Puncte Puncte : 337
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/07/2010
Rusine : 33
Respect : maxim

Cum puneti o poza pe forum !!! Empty
MesajSubiect: Cum puneti o poza pe forum !!!   Cum puneti o poza pe forum !!! Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 9:52 am

intrati pe acest site :http://imageshack.us/ apoi alegeti de sus din cele 3 categorii image/video ,/url si /webcam, alegeti image/video
dupa ce ati ales mergeti pe browse alegeti de l;a voi din PC poza respectiva si dati open
dupa ce ati dat open dati upload now
dupa ce s-a incarcat , copiati ce scrie la forum code si dati paste pe forum
daca nu merge primul forum code,dati pe alt forum code si copiati ce scrie apoi reveniti si dati paste pe forum
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=CBD9h0jUq3w
Morales
Incepator
Incepator
Morales


Mesaje : 28
Puncte Puncte : 263
Reputatie : 4
Data de inscriere : 23/07/2010
Rusine : 29
Respect : pe cel ce ma respecta.

Cum puneti o poza pe forum !!! Empty
MesajSubiect: Re: Cum puneti o poza pe forum !!!   Cum puneti o poza pe forum !!! Icon_minitimeVin Iul 23, 2010 6:35 pm

Nu stiu daca esti retardat sau ne faci in ciuda.
SCHIMBA CULOAREA CA NU INTELEGEM NIMIC. Ne dor ochii. Cum puneti o poza pe forum !!! Icon_cyclops
Sus In jos
Claudio
Descurcaret
Descurcaret
Claudio


Mesaje : 116
Puncte Puncte : 337
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/07/2010
Rusine : 33
Respect : maxim

Cum puneti o poza pe forum !!! Empty
MesajSubiect: re   Cum puneti o poza pe forum !!! Icon_minitimeVin Iul 23, 2010 7:36 pm

dute ............. undeva si tu ca tre sa te bagi daca nu iti convine nu te uita baAAA si ai grija cum vb cu un admin
cand intri pe server iti dau jail pt injurat sa stiiiiX(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(
tre sa te bagi si tu in seama ca johnn shepard simtiti lipsa de bagare in seama ma?
mai iesi si tu afara ma si uitate la un cur de gagica ceva nu sta toata ziua si scrie pe forumu
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=CBD9h0jUq3w
Morales
Incepator
Incepator
Morales


Mesaje : 28
Puncte Puncte : 263
Reputatie : 4
Data de inscriere : 23/07/2010
Rusine : 29
Respect : pe cel ce ma respecta.

Cum puneti o poza pe forum !!! Empty
MesajSubiect: Re: Cum puneti o poza pe forum !!!   Cum puneti o poza pe forum !!! Icon_minitimeVin Iul 23, 2010 9:22 pm

Copil de 10 ani ... dai dovada de prostie ... de multa prostie crizandu-te in felul asta . Invata sa scri si am sa iti citesc postul. Si vezi ca poate pana sa imi dai jail ramai fara admin ... "watch out"
PS: Imi place ca m-ai ascultat si ai schimbat culoare. Deci pe scurt ti-ai dat seama ca esti retardat si ti-ai indreptat gresala , foarte bine , "keep it up".
Sus In jos
Claudio
Descurcaret
Descurcaret
Claudio


Mesaje : 116
Puncte Puncte : 337
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/07/2010
Rusine : 33
Respect : maxim

Cum puneti o poza pe forum !!! Empty
MesajSubiect: re   Cum puneti o poza pe forum !!! Icon_minitimeVin Iul 23, 2010 9:25 pm

ma veziti de treaba ta si numai fa topicuri ca eu nu am nimika cu tn da ma dispera astia care fac off topicuri degeaba
Ma uite ca n-am skimbat-o am scris la nervi cu culaore alba ca n-am avut timp sa o skimb
Si nu te mai baga ca eu nu am nimika cu tn da daca vrei o sa am si ai sa vezi cika la el sa imi scoata adminu(OMG) cn esti tu ma>?


Ultima editare efectuata de catre Claudio in Vin Iul 23, 2010 9:38 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=CBD9h0jUq3w
Morales
Incepator
Incepator
Morales


Mesaje : 28
Puncte Puncte : 263
Reputatie : 4
Data de inscriere : 23/07/2010
Rusine : 29
Respect : pe cel ce ma respecta.

Cum puneti o poza pe forum !!! Empty
MesajSubiect: Re: Cum puneti o poza pe forum !!!   Cum puneti o poza pe forum !!! Icon_minitimeVin Iul 23, 2010 9:26 pm

Claudio a scris:
ma veziti de treaba ta si numai fa topicuri ca eu nu am nimika cu tn da ma dispera astia care fac topicuri degeaba
E o mare-mica diferenta intre a face un topic si a da un reply la un post dar la tine e tot una ... bravo ... dovada de si mai multa cultura ... hai mai scrie ceva sa vada ceilalti adminii ce bun esti si sa te dea afara naibi sa scapam de tine.
Sus In jos
Claudio
Descurcaret
Descurcaret
Claudio


Mesaje : 116
Puncte Puncte : 337
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/07/2010
Rusine : 33
Respect : maxim

Cum puneti o poza pe forum !!! Empty
MesajSubiect: re   Cum puneti o poza pe forum !!! Icon_minitimeVin Iul 23, 2010 9:41 pm

ma bn ca esti tu destept am vrut sa zic off topicuri!!!!!
si pana la urma de ce ne certam degeaba????eu zic pace daca vrei daca nu nu
ca eu am fakut acest topic sa ajut lumea sa puna poze pe forum,si tu rpd ai inceput ca is retardat
pace sau nu?
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=CBD9h0jUq3w
Morales
Incepator
Incepator
Morales


Mesaje : 28
Puncte Puncte : 263
Reputatie : 4
Data de inscriere : 23/07/2010
Rusine : 29
Respect : pe cel ce ma respecta.

Cum puneti o poza pe forum !!! Empty
MesajSubiect: Re: Cum puneti o poza pe forum !!!   Cum puneti o poza pe forum !!! Icon_minitimeVin Iul 23, 2010 9:44 pm

Cereti scuze pentru amenintarile adresate, asa frumos si civilizat si mai vorbim.

PS: Nu esti la primul topic in care pui albastrul ala de ne dor ochii. Eu ti-am zis ca sa sti, ca nu stau sa descifrez.
Sus In jos
Mihaita_Cristian
Incepator
Incepator
Mihaita_Cristian


Mesaje : 26
Puncte Puncte : 607
Reputatie : -1
Data de inscriere : 05/07/2010

Cum puneti o poza pe forum !!! Empty
MesajSubiect: Re: Cum puneti o poza pe forum !!!   Cum puneti o poza pe forum !!! Icon_minitimeSam Iul 24, 2010 12:50 am

Gata mă încetați și împăcați-vă !!!
Sus In jos
Alexycu_Boogdan
Expert Sa-mp
Expert Sa-mp
Alexycu_Boogdan


Mesaje : 221
Puncte Puncte : 2776
Reputatie : 14
Data de inscriere : 07/01/2010
Rusine : 32

Cum puneti o poza pe forum !!! Empty
MesajSubiect: Re: Cum puneti o poza pe forum !!!   Cum puneti o poza pe forum !!! Icon_minitimeDum Iul 25, 2010 10:33 am

(TOPIC INCHIS)
Sus In jos
https://viata-reala.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





Cum puneti o poza pe forum !!! Empty
MesajSubiect: Re: Cum puneti o poza pe forum !!!   Cum puneti o poza pe forum !!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Cum puneti o poza pe forum !!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Servarul Ruleaza 24/24 7/7 IP : 195.225.59.40:7777 :: Server :: Important-
Mergi direct la: